Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату тәсілі | едендік |
| Жылу көзі | 220 жылы, 380 жылы |
| Температуралық режим | 0-ден 400 °C-қа дейін |
| Қуат | 3.18 кВТ |
| Ені | 1120 мм |
| Тереңдігі | 705-тен 1030 мм-ге дейін |
| Биіктігі | 1220-дан 1240 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 86 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 87 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000118010 |
Сипаттамасы
Мармит Мармит ПишТех Лира-Профи МЭП-1Б/ЛП-1120 тарату желілерінің бөлігі ретінде немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес бірінші курстарды қысқа мерзімді ыстық күйде сақтауға арналған. Модель 3 оттықпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың диаметрі: 220 мм
- Сөрелердің бетінің ауданы: 0,46 м2
- Жұмыс бетін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 1200х880х1010 мм
- Қаптама көлемі: 1,39 м3
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Модульдік элементтер саны | 1 |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.18 кВт |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Fast-food |
| Модульдік элемент түрі | Жылу |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 86 кг |
| Биіктігі | 1220 мм |
| Ұзындығы | 1030 мм |
| Ені | 1120 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Гастрономиялық ыдыстың болуы | Жоқ |
| Науаға арналған нұсқаулықтар | Иә |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
- Бағасы: 333 150 ₸



