Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы Мармит ПишТех Лира-Профи МЭП-1-2Б/ЛП тарату желілерінің бөлігі ретінде немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес бірінші, екінші тағамдарды, соустарды және гарнирлерді ыстық күйінде қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 1 оттықпен, 2 сөремен, науа бағыттағыштарымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Жеткізу көлеміне қақпақтары бар тереңдігі 150 мм болатын 5 гастрохем кіреді (1x GN 1/1, 2x GN 1/2, 2x GN 1/4). Қосымша сипаттамалар:
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Модульдік элементтер саны | 1 |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.06 кВт |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Fast-food |
| Модульдік элемент түрі | Жылу |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 98 кг |
| Биіктігі | 1462 мм |
| Ұзындығы | 1030 мм |
| Ені | 1500 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Гастрономиялық ыдыстың болуы | Жоқ |
| Науаға арналған нұсқаулықтар | Иә |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
- Бағасы: 608 478 ₸



