Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Жабдықтау | тор |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | болат |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Өндірістік үстел қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін өңдеуге, қамырды жаюға және ас үй жабдықтарын сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, үстелдің үсті - ДСП табағынан арматураланған AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,5 мм
- Қаптамадағы габариттері: 630х640х100 мм
- Қаптама көлемі: 0,04 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Мырышталған немесе тот баспайтын болаттан жасалған тұтас сөре
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 100 кг |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат, Тот баспайтын болат |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| қызметі | Азық-түлікті өңдеу және реттеу үшін |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Сөре түрі | Торлы |
| Үстел түрі | Арал |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 14 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 38 890 ₸


