Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Жабдықтау | тор |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | болат |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Ені | 1200 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23.9 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Өндірістік үстел қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін өңдеуге, қамырды жаюға және ас үй жабдықтарын сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, үстелдің үсті - ДСП табағынан арматураланған AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,5 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1230х730х70 мм
- Қаптама көлемі: 0,06 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Мырышталған немесе тот баспайтын болаттан жасалған тұтас сөре
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Азық-түлікті өңдеу және реттеу үшін |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Торлы |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат, Мырышталған болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 100 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 23.9 кг |
- Бағасы: 52 190 ₸


