Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Тақта | |
| Жабдықтау | тор |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | болат |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Ені | 1500 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 915-тен 935 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25.51 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Пед жиегі бар өндірістік үстел тамақ өнімдерін өңдеуге, қамырды жайып шығаруға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй жабдықтарын сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, үстелдің үсті - ДСП табағынан арматураланған AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,5 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Мырышталған немесе тот баспайтын болаттан жасалған тұтас сөре
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Азық-түлікті өңдеу және реттеу үшін |
| Үстел түрі | Қабырға |
| Сөре түрі | Торлы |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат, Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 120 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 29 кг |
- Бағасы: 55 690 ₸


