Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | ДС-12/6 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 975х520 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 975х520 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 4 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 4 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Азық-түлікті өңдеу және реттеу үшін |
| Үстел түрі | Қабырға |
| Сөре түрі | Торлы |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат, Мырышталған болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 100 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 4 кг |
- Бағасы: 15 800 ₸



