Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | ашық, кондитерлік дүкен |
| Жабдықтау | сөре |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Үстел үсті материалы | бук |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Биіктігі | 875-тен 895 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32.15 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Кондитерлік үстел тамақ өнімдерін өңдеуге, қамырды жайып шығаруға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй жабдықтарын сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Рамка ұнтақ бояумен қапталған профильді құбырдан, үстелдің үстіңгі жағы буктан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Қаптамадағы габариттері: 940х760х250 мм
- Қаптама көлемі: 0,18 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Ұн жұмыстары үшін (нан-тоқаш және кондитерлік өндіріс) |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат, Мырышталған болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 100 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 875 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 40 мм |
| Салмақ | 32.15 кг |
- Бағасы: 117 990 ₸


