Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | едендік |
| Түрлері | ашық |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Раковиналар саны | 1 |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Байлау | Бар |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 700х700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 400 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.72 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Дәнекерленген жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель шығатын сифонды орнатуға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, сыйымдылығы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,5 мм
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
- Қаптамадағы габариттері: 820х820х450 мм
- Қаптама көлемі: 0,3 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 1 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Жоқ |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 800 мм |
| Жалпы ені | 800 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 16.72 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 700 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
- Бағасы: 84 200 ₸


