Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | қабырғалық |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Тақта | Бар |
| Раковинаның тереңдігі | 135 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Биіктігі | 205-тен 245 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
РМН қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель тұтас тартылған сыйымдылықпен, сору сифонын және араластырғышты орнатуға арналған саңылаулармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сифонға арналған тесіктің диаметрі: 50 мм
- Араластырғышқа арналған тесіктің диаметрі: 22 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Жабдықтың түрі | Қол жуғыш |
| Секциялар саны | 1 |
| Жабдықты орнату түрі | Қабырға |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Сифонмен жабдықтау |
| Қабырға тақтасы | Иә |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 450 мм |
| Жалпы ені | 500 мм |
| Жалпы биіктігі | 205 мм |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Тереңдігі | 135 мм |
- Бағасы: 55 000 ₸


