Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | қабырғалық |
| Түрлері | ашық |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Беттің түрі | тұтас |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.8 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000044243 |
Сипаттамасы
Pishtech PKO-800x280x280 мм ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқтарды, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 17 900 ₸


