Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | қабырғалық |
| Түрлері | ашық |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Биіктігі | 400 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.73 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000044229 |
Сипаттамасы
PISHTECH PKK-N-900 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қақпақтарды сақтауға және кептіруге арналған. Модель сұйықтықты жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 17 қақпақ
- Қаптамадағы габариттері: 940х430х370 мм
- Қаптама көлемі: 0,15 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 78 100 ₸


