Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Пішім | тіреу |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Мақсаты | пиццаға арналған пештің астында |
| Ені | 1010 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 980 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000115132 |
Сипаттамасы
ПишТех ПП 4 тұғыры пицца пештерімен бірге қолданылады. Модель тұтас сөремен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Аяқтары: 2 мм
- Сөре: 1,2 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 76 550 ₸


