Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | едендік |
| 900 жол | Иә |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 26 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000140915 / 900 жол |
Сипаттамасы
Бейтарап PISHTECH VT-O-9/4 модулі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жылу желісінің бөлігі ретінде жабдықтар мен құрылғыларды орнату, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында арнайы температуралық жағдайларды қажет етпейтін өнімдерді сақтау үшін пайдаланылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме: 100 кг/м2
- Қаптамадағы габариттері: 880х430х270 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 95 990 ₸


