Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Пішім | тіреу |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Мақсаты | ыдыс жуғыш машинаға арналған |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 530 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000174296 |
Сипаттамасы
ПишТех ППМ тұғыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында фронтальды ыдыс жуғыш машиналармен бірге қолданылады. Қаңқасы мен үстелдің үсті тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 72 490 ₸


