Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Пішім | тауар қойғыш |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Мақсаты | әмбебап |
| Ені | 1000 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 300-ден 320 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22.2 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | ЖМК 10/6 н0000120551 |
Сипаттамасы
ПишТех ПМК-1000х600х300 мм қосалқы ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, құрал-саймандарды, құрғақ өнімдерді және жабдықтарды сақтау үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы ұнтақпен қапталған болат құбырдан, ал үстіңгі жағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 200 келі
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1030х620х100 мм
- Қаптама көлемі: 0,6 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 55 100 ₸


