Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Пішім | тіреу |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 4 |
| Ені | 920 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 500-ден 520 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19.6 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000124055 |
Сипаттамасы
ПишТех ПКМ-4 тұғыры бу конвектоматтарымен бірге қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Каракас тот баспайтын құбырдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың мөлшері:
- ГН 1/1 (530х325 мм)
- 600х400 мм
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 112 890 ₸


