Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Сөрелер саны | 3 |
| Тәрелкелер үшін | Иә |
| Сөреге максималды жүктеме | 50 келі |
| Қаңқа материалы | металл |
| Сөрелер материалы | хромдалған болат |
| Ені | 895 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Биіктігі | 1680-ден 1700 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Стақандарға арналған сөре қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тәрелкелерді сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Дәнекерленген қаңқа ұнтақ бояумен қапталған құбырдан, тор хромдалған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Құбырдың өлшемі: 20х20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 900х275х1710 мм
- Қаптама көлемі: 0,4 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 61 000 ₸


