Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 50 келі |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1200 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1850-ден 1870 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқтарды, керек-жарақтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа қалыңдығы 1 мм мырышталған бұрыштан, сөрелер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,5 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 76 490 ₸


