Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Сөрелер саны | 6 |
| Тәрелкелер үшін | |
| Сөреге максималды жүктеме | 50 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | хромдалған болат |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Табақ сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында табақтарды сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа тот баспайтын бұрыштан, торлар хромдалған болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Ыдыстарды кептіру үшін |
- Бағасы: 99 990 ₸


