Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | сервистік |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Ені | 835 мм |
| Тереңдігі | 535 мм |
| Биіктігі | 925 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.5 кг |
Сипаттамасы
Қызмет көрсететін арба қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ұсынылған тағамдарды, сусындар мен ыдыстарды көрсетуге және тасымалдауға арналған. Модель 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, олардың біреуі тығынмен жабдықталған. Дәнекерленген қаңқа ұнтақ бояумен қапталған 2 шаршы қималы құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 сыйымды сөрелер
- Рамалық құбырлар бұрандалар мен сөрелер арқылы өзара байланысты
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Жүк көтергіштігі: 100 кг
- Сөрелердің тереңдігі: 30 мм
- Қаңқа құбырларының қимасы: 20х20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 820х510х115 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 100 кг |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| құрылым түрі бойынша | Жиналмалы-жинақтамалы |
| Қолдану | Қызмет көрсететін арбалар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 12.5 кг |
| Биіктігі | 925 мм |
| Ұзындығы | 835 мм |
| Ені | 535 мм |
- Бағасы: 61 090 ₸


