Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | платформалық |
| Құрылым | ашық |
| Мақсаты | өндірістік, қоймалық, өнімдерге арналған |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Платформа | тұтас |
| Қатарлар саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 300 келі |
| Ені | 1100 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Биіктігі | 880 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Жүк арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ірі габаритті ауыр заттар мен өнімдерді тасымалдауға арналған. Модель бір дөңгелекте тығыны бар 4 доңғалақпен жабдықталған. Дәнекерленген қаңқа ұнтақ бояумен қапталған құбырдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Платформаның биіктігі (еденнен): 235 мм
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 160 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 100 кг |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 29 кг |
| Биіктігі | 880 мм |
| Ұзындығы | 1100 мм |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 93 168 ₸


