Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін, пісірме табақтар үшін |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 110 мм |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Биіктігі | 1560 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
PISHTECH TSH-P12 шаш қыстырғыш арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науаларды, науаларды және гастрономдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель бір дөңгелекте тығыны бар 4 доңғалақпен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа тот баспайтын құбырдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Құбырдың өлшемі: 20х20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1600х450х100 мм
- Қаптама көлемі: 0,07 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тежегішпен жабдықталған дөңгелектер саны | 1 д. (дана) |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| құрылым түрі бойынша | Жиналмалы-жинақтамалы |
| Қолдану | Гастрономиялық ыдыстарға арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 17 кг |
| Биіктігі | 1560 мм |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 145 490 ₸


