Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | жинақтаушы |
| Көлем | 15 л |
| Су деңгейінің индикаторы | Иә |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 2 кВТ |
| Ені | 340 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Биіктігі | 460 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.2 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Артикул | н0000121736 |
Сипаттамасы
ROAL DTL-15 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды үздіксіз жылыту үшін қолданылады. Модель термостаты 30-дан 110 °С-қа дейінгі термостатпен жабдықталған. Корпус №201 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұсынылатын су көлемі: 14 л
- Қолданылатын температура: 80-ден 95 °C-қа дейін
- Ыдыстың диаметрі: 270 мм
- Суды қыздыру уақыты: 30 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 300x300x460 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Электр қайнатқыш |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қайнаған судың максималды өнімділігі | 15 л/сағ |
| Максималды жұмыс температурасы | 95 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 2 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Су жоқ кезде автоматты өшіру, Су деңгейінің көрсеткіші, Термореттегіш |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Жұмыс режимі | Қайнау/температураны сақтау |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы |
| Жабдық түрі | Құю |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.6 кг |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Диаметрі | 310 мм |
| Көлемі | 15 л |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 41 190 ₸


