Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | ағынды |
| Су құбырына қосу | Иә |
| Өнімділік | 100 л/сағ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 10 кВТ |
| Ені | 235 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Биіктігі | 330 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Үздіксіз жұмыс істейтін, ағынды типті Дебис КНЭ-100-01 электрлі су қайнатқыш.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Дебис |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Электр қайнатқыш |
| Жабдық түрі | Ағын |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жұмыс режимі | Қайнау/температураны сақтау |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Минималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 95 град. |
| Қайнаған судың максималды өнімділігі | 100 л/сағ |
| Ерекшеліктері | Су деңгейінің көрсеткіші, Су жоқ кезде автоматты өшіру, Термореттегіш |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 10 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 235 мм |
| Биіктігі | 330 мм |
| Диаметрі | 235 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Салмақ | 6.5 кг |
- Бағасы: 183 290 ₸


