Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Орташа температуралы | Иә |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Көлем | 120 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Есіктер саны | 1 |
| Үстел үсті | бортпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.13 кВТ |
| Ені | 960 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Биіктігі | 840-тан 880 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000207358 |
Сипаттамасы
ПишТех СХЭП-10/7 тоңазытқыш үстелі тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель электронды басқару панелімен және сөремен жабдықталған. Корпус пен үстелдің үсті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Хладагент: R134a
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 4,0 кВТ
- Сөре алаңы: 0,18 м2
- Үстелдің үстіңгі бетінің ауданы: 0,66 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 40-тан 70-ке дейін%
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 50 мм
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 50 мм
- Борттың биіктігі: 40 мм
- Хладагенттің салмағы: 0,5 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Климаттық класс | SN |
| Секциялар саны | 1 |
| Максималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | -2 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 130 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Мақсаты | Десертке арналған, Жемістер үшін, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Пиццаға арналған, Ірімшіктер үшін, Сусындар үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған, Балыққа арналған, Етке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Тестке арналған |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 80 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 960 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Есіктің болуы |
| Термометр | Иә |
| Есік түрі | Айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 120 л |
- Бағасы: 310 564 ₸


