Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ПишТех СХЭП-14/7 тоңазытқыш үстелі тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель электронды басқару панелімен және 2 сөремен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Климаттық класс | SN |
| Максималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | -2 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 190 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Мақсаты | Десертке арналған, Жемістер үшін, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Пиццаға арналған, Ірімшіктер үшін, Сусындар үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған, Балыққа арналған, Етке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Тестке арналған |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 105 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 1400 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Есіктің болуы |
| Термометр | Иә |
| Есік түрі | Айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 240 л |
- Бағасы: 387 306 ₸


