| Кассеталар бойынша өнімділік | 30 дана/сағ |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 540 дана/сағ |
| Жуу циклі | 120 сек. |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 6.65 кВТ |
| Шаю құралының дозаторы | Бар |
| Ені | 590 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Биіктігі | 820 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 66 келі |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Артикул | DW-500+RA |
Сипаттамасы
Hi Chief DW-500+RA ECO ыдыс жуғыш машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сұйық жуғыш және шайғыш заттарды қолдана отырып, әртүрлі ыдыстарды, стақандарды, шыныаяқтарды және ас құралдарын кассеталарда жууға арналған. Модель жуынатын ваннасы бар алдыңғы камерамен, қазандықпен, электр қозғалтқышымен, үстіңгі және астыңғы жуу гильзаларымен, шаю сұйықтығының диспенсер-сорғысымен, көлденең тұтқасы бар топсалы есікпен, ашасы бар қуат кабелімен және түймелі басқару панелімен жабдықталған. Камераның корпусы мен ішкі қаптамасы тот баспайтын болаттан, жуу гильзалары жоғары сапалы ыстыққа төзімді пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне жуу кассетасы, зауыттық қаптама және пайдалану жөніндегі нұсқаулық кіреді.
Ерекшеліктері:
- 1 жуу бағдарламасы
- Жуу температурасын реттеу
- Шаю температурасын реттеу
- Есік жабылған кезде автоматты түрде қосылады
- Жуғыш затты қолмен беру
- Шаю құралын автоматты түрде беру
- Қазандықтағы және ваннадағы суды электр қыздырғыш элементтердің көмегімен жылыту
- Ваннаны сумен толтыру және деңгейді бақылау
- Ваннадағы және қазандықтағы судың температурасын бақылау және ұстап тұру
- Қуат, қыздыру, жуу және шаю процестерінің жарықдиодты индикаторлары
- Қауіпсіздік құрылғылары:
- Қолмен қалпына келтірумен қорғаныс термомтатының температуралық кедергісі
- Қозғалтқыштың термиялық қорғанысының сақтандырғышы
- Есіктің электромагниттік құлпы
- Энергияны үнемдеуге арналған қос қабырғалы есік
- Техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін тұтқалар жүйесіне еркін қол жеткізу
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Пайдаланушыға ыңғайлы командалық интерфейстің арқасында басқару оңай
- Қуатты аз тұтыну
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Сумен жабдықтау желісіндегі қысым: 4 бар
- Судың максималды кермектігі: 12°F
- 25 °C температурада судың максималды өткізгіштігі: 1000 мСм/см
- Қорғаныс автоматының ток күші: 25 А
- Ортаның температурасын реттеу диапазоны:
- Жуу режимі: 60-тан 65°C-қа дейін
- Шаю режимі: 70-тен 85 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат:
- Электр қозғалтқышы: 0,6 кВТ
- Жалпы электр қыздырғыш элементтер: 6 кВТ
- Дыбыс қысымының максималды деңгейі: 60 дБ
- Қуат кабелінің қимасы: 3х2,5 мм2
- Камера ойығының биіктігі: 300 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдық жиынтығында | Жуғыш зат диспенсері, Шыныаяқтар мен стакандарды жууға арналған кассета |
| Жабдықтың түрі | Ыдыс жуғыш машина |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 6650 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кассета өлшемі | 500 мм |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa |
| Жабдық түрі | Бір камералы |
| Ыдыс жуғыш машинаның түрі | Алдыңғы |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 60 кг |
| Биіктігі | 820 мм |
| Ұзындығы | 670 мм |
| Ені | 590 мм |
| Жұмыс параметрлерінің сипаттамасы | |
| Жұмыс уақыты | 2 мин |
| Жуу бағдарламаларының саны | 1 |
- Бағасы: 715 990 ₸




