| Кассеталар бойынша өнімділік | 60 дана/сағ |
| Жуу циклі | 60/90/120/180 сек. |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 9.75 кВТ |
| Сорғы ағызу | Бар |
| Жуғыш заттың үлестіргіші | Бар |
| Шаю құралының дозаторы | Бар |
| Ені | 660 мм |
| Тереңдігі | 810 мм |
| Биіктігі | 1390-нан 1800 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 87 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 95 келі |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Артикул | DW-1000+DR+DET+RA |
Сипаттамасы
Hi Chief DW-1000+DR+DET+RA ECO ыдыс жуғыш машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сұйық жуғыш және шайғыш заттарды қолдана отырып, әртүрлі ыдыстарды, стақандарды, шыныаяқтарды және ас құралдарын кассеталарда жууға арналған. Модель көлденең тұтқасы бар тік көтергіш күмбезбен, қазандықпен, электр қозғалтқышымен, үстіңгі және астыңғы жуу гильзаларымен, жуғыш зат пен шаюға арналған диспенсер сорғымен, су төгетін сорғымен, ашасы бар қуат кабелімен, айналмалы қосқышы бар электромеханикалық басқару панелімен және су төгетін кілтпен жабдықталған. Камераның корпусы мен ішкі қаптамасы тот баспайтын болаттан, жуу гильзалары жоғары сапалы ыстыққа төзімді пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне жуу кассетасы, зауыттық қаптама және пайдалану жөніндегі нұсқаулық кіреді.
Ерекшеліктері:
- ұзақтығы әртүрлі 4 жуу бағдарламасы
- Жуу температурасын реттеу
- Шаю температурасын реттеу
- Ағызу функциясы
- Күмбезді түсірген кезде автоматты түрде қосылады
- Жуғыш және шайғыш затты автоматты түрде беру
- Қазандықтағы және ваннадағы суды электр қыздырғыш элементтердің көмегімен жылыту
- Ваннаны сумен толтыру және деңгейді бақылау
- Ваннадағы және қазандықтағы судың температурасын бақылау және ұстап тұру
- Қуат, қыздыру, жуу және шаю процестерінің жарықдиодты индикаторлары
- Қауіпсіздік құрылғылары:
- Қолмен қалпына келтірумен қорғаныс термомтатының температуралық кедергісі
- Қозғалтқыштың термиялық қорғанысының сақтандырғышы
- Кіріктірілген резервуар сүзгісі
- Техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін тұтқалар жүйесіне еркін қол жеткізу
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Пайдаланушыға ыңғайлы командалық интерфейстің арқасында басқару оңай
- Қуатты аз тұтыну
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Сумен жабдықтау желісіндегі қысым: 4 бар
- Судың максималды кермектігі: 12°F
- 25 °C температурада судың максималды өткізгіштігі: 1000 мСм/см
- Қорғаныс автоматының ток күші: 32 А
- Ортаның температурасын реттеу диапазоны:
- Жуу режимі: 60-тан 65°C-қа дейін
- Шаю режимі: 80-ден 85 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат:
- Электр қозғалтқышы: 0,6 кВТ
- Жалпы электр қыздырғыш элементтер: 9 кВТ
- Дыбыс қысымының максималды деңгейі: 60 дБ
- Қуат кабелінің қимасы: 5х2,5 мм2
- Камераның ашылу биіктігі: 380 мм
- Кассетаның өлшемдері: 500х500х100 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдық жиынтығында | Шаю құралына арналған дозатор, Жуғыш зат диспенсері, Шыныаяқтар мен стакандарды жууға арналған кассета |
| Жабдықтың түрі | Ыдыс жуғыш машина |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 9750 Вт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Су төгетін сорғының болуы |
| Кассета өлшемі | 500 мм |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa |
| Жабдық түрі | Бір камералы |
| Ыдыс жуғыш машинаның түрі | Күмбезді |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 87 кг |
| Биіктігі | 1390 мм |
| Ұзындығы | 810 мм |
| Ені | 660 мм |
| Жұмыс параметрлерінің сипаттамасы | |
| Жұмыс уақыты | 180 мин |
| Жуу бағдарламаларының саны | 4 |
- Бағасы: 1 290 990 ₸





