Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Сыйымдылығы | 10 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ені | 217 мм |
| Тереңдігі | 157 мм |
| Биіктігі | 135 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Овоскоп қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жарықтандыру арқылы жұмыртқалардың сапасын визуалды бақылауға арналған. Құрылғы қабық астындағы ұсақ және үлкен дақтарды, жарықтарды, бөгде қоспалардың болуын және бұлыңғыр ішкі ортаны диагностикалауға мүмкіндік береді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,04 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 275x185x140 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Овоскоп |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жұмыртқаны төңкеру | Қол |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Қуат тұтыну | 0.04 Вт |
| Жұмыртқаның орташа сыйымдылығы | |
| Тауық жұмыртқасы | 10 д. (дана) |
| Қаз жұмыртқалары | 10 д. (дана) |
| Үйрек жұмыртқалары | 10 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 157 мм |
| Ұзындығы | 217 мм |
| Биіктігі | 135 мм |
| Салмақ | 0.6 кг |
- Бағасы: 20 990 ₸


