Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Биіктігі | 350 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000127503 |
Сипаттамасы
ПишТех ЗВ-П08/08 сору қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ауаны будан, күйіктен және майдан тазартуға арналған. Модель лабиринттік сүзгімен, санитарлық тазалауға арналған су төгетін тесікпен және май жинағышпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 1 су төгетін фланец және 400 мм өлшемді 2 сүзгі кіреді. Қозғалтқыш бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 880х880х370 мм
- Қаптама көлемі: 0,29 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жарықтандыру
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 18.6 кг |
| Желдету қолшатырының түрі | Сорғыш |
| Орналасқан жері бойынша желдету қолшатырының түрі | Қабырға |
| Пішін бойынша желдету қолшатырының түрі | Тікбұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 350 мм |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Май ұстайтын сүзгілер | Иә |
- Бағасы: 84 739 ₸




