Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Қозғалтқыш жиынтықта | Иә |
| Өнімділік | 1660 м3/сағ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.09 кВТ |
| Ені | 1000 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Биіктігі | 350 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000127495 |
Сипаттамасы
ПишТех ЗВэ-П10/09 сору қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ауаны будан, күйіктен және майдан тазартуға арналған. Модель лабиринттік сүзгімен, электр желдеткішімен, флуоресцентті шаммен, санитарлық тазалауға арналған су төгетін тесікпен және май жинағышпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 1 су төгетін фланец және 300 мм өлшемді 2 сүзгі және 1 сүзгі - 400 мм кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ауаны тазартудың тиімділігі: кемінде 58%
- Қаптамадағы габариттері: 1050х950х360 мм
- Қаптама көлемі: 0,36 м3
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 30 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 9 Вт |
| Желдету қолшатырының түрі | Сорғыш |
| Орналасқан жері бойынша желдету қолшатырының түрі | Қабырға |
| Пішін бойынша желдету қолшатырының түрі | Тікбұрышты |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кіріктірілген желдеткіш | Иә |
| Май ұстайтын сүзгілер | Иә |
| Артқы жарық | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 350 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 224 995 ₸






