| Температуралық режим | 0-ден 6 °C-қа дейін |
| Көлем | 1400 л |
| Салқындату | динамикалық |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Есіктің орындалуы | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ/сағ |
| Ені | 1402 мм |
| Тереңдігі | 925 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Ені (қаптамада) | 1490 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 988 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 2125 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 184 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 214 келі |
| Түсі | ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | CM114-S |
Сипаттамасы
Тоңазытқыш шкаф POLAIR CM114-S сериясы Standard арналған көрсету және сақтау азық-түлік кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Толық құйылған корпус шайырмен қапталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Қазіргі уақытта зауыт POLAIR тоңазытқыш шкафтарының биіктігін қамтамасыз ететін реттелетін аяқтарды қолданады – орташа температура – 1960 мм және төмен температура – 1996 мм. Бұл мүмкіндік POLAIR тоңазытқыш шкафтарының пайдалану қасиеттеріне әсер етпейді. Әртүрлі өндірушілердің биіктігі реттелетін аяқтарын қолдануға байланысты тоңазытқыш шкафтарының жалпы биіктігі келесідей өзгеруі мүмкін: көлемі 500, 700, 1000 және 1400 литр болатын орташа температуралық шкафтар үшін биіктігі 2028 мм немесе 1960 мм, төмен температуралы шкафтар – 2064 мм немесе 1996 мм.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R134a
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Топсалы есік түрі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 5,5 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: GN 2/1 (530x650 мм)
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптама көлемі: 3,2 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған, Жемістер үшін, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Суши үшін, Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Климаттық класс | SN |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды қуат тұтыну | 550 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 925 мм |
| Ені | 1402 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 184 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 1400 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 8 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
- Бағасы: 1 055 670 ₸


