Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ARKTO F0.7-S мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктерді, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель термостатпен, құлпы бар топсалы есікпен және биіктігі реттелетін сөрелермен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Максималды жұмыс температурасы | -18 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 550 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Мақсаты | Суши үшін, Ірімшіктер үшін, Балмұздаққа арналған, Етке арналған, Шұжық өнімдері үшін, Балыққа арналған, Десертке арналған, Салаттарға арналған, Пиццаға арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Тестке арналған, Жартылай фабрикаттар үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін, Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 120 кг |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Ұзындығы | 880 мм |
| Ені | 710 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Есіктің болуы, Реттелетін аяқтар, Термометр, Температураны автоматты түрде реттеу, Дисплей |
| Есікті ашу әдісі | айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 700 л |
- Бағасы: 665 990 ₸




