Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Салқындату | динамикалық |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Есіктің орындалуы | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ/сағ |
| Ені | 710 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Ені (қаптамада) | 790 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 940 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 2290 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 145 келі |
| Түсі | ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
ARKTO D0.7–S тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель электронды термостатпен, құлпы бар топсалы есікпен және 5 сөремен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Тоңазытқыш қондырғысының жоғарғы орналасуы
- Автоматты жібіту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Шредердің клапаны
- Ішкі жарықтандыру
- Гастроэмкосттар үшін жарамды GN 2/1
- Хладагент R134а
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре өлшемі: 530х650 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Электр энергиясының тәуліктік шығыны: 3,5 кВТ/сағ дейін
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 61 мм
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Температура: 32 °C дейін
- Ылғалдылығы: 60%-ға дейін %
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Климаттық класс | SN |
| Максималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 1 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Мақсаты | Десертке арналған, Жемістер үшін, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Пиццаға арналған, Ірімшіктер үшін, Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Тестке арналған |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 125 кг |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Ұзындығы | 880 мм |
| Ені | 710 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Есік материалы | Шыны |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
| Термометр | Иә |
| Есік түрі | Айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 700 л |
- Бағасы: 385 000 ₸


