Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы Стандарт сериялы POLAIR CB114-S мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге және сақтауға арналған. Толық құйылған корпус шайырмен қапталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Максималды жұмыс температурасы | -18 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 1200 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Мақсаты | Суши үшін, Ірімшіктер үшін, Балмұздаққа арналған, Етке арналған, Шұжық өнімдері үшін, Балыққа арналған, Десертке арналған, Салаттарға арналған, Пиццаға арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Тестке арналған, Жартылай фабрикаттар үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін, Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 200 кг |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Тереңдігі | 960 мм |
| Ұзындығы | 960 мм |
| Ені | 1474 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 8 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Дисплей, Реттелетін аяқтар |
| Есікті ашу әдісі | айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 1400 л |
- Бағасы: 1 099 590 ₸


