Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 12 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Ені | 840 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | 710000000109 / 80109 71000000109 |
Сипаттамасы
Қуырғыш шкафAbat ШЭ-3 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдар мен нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Камера көміртекті болаттан, бүйір және артқы қабырғалары боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530х470х33 мм өлшемді 9 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу
- 320 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 14,4 кВТ
- Ошақ алаңы: 0,834 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 4 д. (дана) |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 14.4 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 190 кг |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 840 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 290 мм |
| Ішкі ұзындығы | 535 мм |
| Ішкі ені | 538 мм |
- Бағасы: 730 000 ₸


