Негізгі сипаттамалары
Түрі дәстүрлі
Жұмыс үстелін орнату
Қосылу 220В
Ванналар саны 1
Бір ваннаның көлемі 6 л
Температура режимі 60 тан 190 °С қа дейін
Қуаты 2.2 кВт
Ені 260 мм
Тереңдігі 420 мм
Биіктігі 285 мм
Салмағы (қаптамасыз) 6 кг
Өндіріс елі Қытай
Каптама
Орындар саны 1
Өлшемдері 290x450x315 мм
Салмағы 6,8 кг
Сипаттама
EG-6L ауа қуырғышы азық-түлік және сауда орындарында көп мөлшерде майға қытырлақ болғанша қуыру арқылы әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Өнім тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.2 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Ерекшеліктері | Температураны автоматты түрде сақтау, Алынбалы қақпақ, Алынбалы ванна, Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 2.2 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Ені | 420 мм |
| Биіктігі | 285 мм |
| Салмақ | 6 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| Описание емкостей | |
| 1 ыдыстың көлемі | 6 л |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 56 500 ₸






