Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы Аударылатын таба Abat ЭСК-90-0,47-70 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, балықты, көкөністерді және басқа да өнімдерді қуыру, бұқтыру, браконьерлік, бумен пісіру және қуыру арқылы пісіруге арналған. Модель тұтас тартылған дәнекерленген тостағанмен, қақпақ тұтқасын кез келген қалыпта бекітумен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Конструкция жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, қаптаманың бүйір және артқы жағы боялған мырышталған металдан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| түтікше қыздыру элементтерінің саны | 3 д. (дана) |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Тостағанның көлемі | 70 л |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Fast-food, HoReCa |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 128 кг |
| Биіктігі | 940 мм |
| Ұзындығы | 1045 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 796 500 ₸



