Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Оттық | шойын |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Ені | 1475 мм |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 215 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | 71000000942 |
Сипаттамасы
Abat ЭП-6ЖШ электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Алдыңғы бөлігі тот баспайтын болаттан, бүйір бөліктері боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм өлшемді 3 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- ТЭН-дің жоғарғы және төменгі блоктарының қуатын бөлек реттеу
- Ыдыстарды сақтауға арналған бейтарап шкаф
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтарды қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: 22,8 кВТ
- Оттық: 3 кВТ
- Қуыруға арналған шкаф: 4.8 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,72 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Оттықтар: 30 мин.
- Үрмелі шкаф: 30 мин.
- Тэндер саны: 2
- Тұмшапештің ішкі өлшемі: 538x535x290 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 22.8 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Ұйымдардың кеңселері, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Кемелерге арналған, Көше саудасы |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 215 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ұзындығы | 895 мм |
| Ені | 1475 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Плита жиынтығы | Қуыру шкафы |
- Бағасы: 725 000 ₸


