Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Ыдыстың диаметрі | 115-тен 300 мм-ге дейін |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | индукциялық |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 21 кВТ |
| Ені | 1220 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Биіктігі | 940-тан 960 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 116 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | 71000019580 |
Сипаттамасы
Индукциялық плита Abat КИП-69П-3,5 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды арнайы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Ферромагниттік түбі бар тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстарды, шойыннан жасалған ыдыстарды пайдалануға болады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Беткі панель жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, сөресі бар тұғыр және тақталардың бүйір қабырғалары сырланған металдан, жұмыс беті шыны керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуатты қыздыру режимі
- Таймер режимі:
-
- қуат бойынша (әдепкі бойынша)
- температура бойынша (1-ден 180 минутқа дейін)
- Салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді
- Жууға болатын оңай алынатын май ұстағыш сүзгі
- Кернеудің төмендеуінен қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат:
- 1 конфорка жұмыс істеген кезде: 3,5 кВТ
- бір уақытта 6 конфорка жұмыс істегенде: 21 кВТ
- Жылыту аймағына максималды жүктеме: 25 кг
- Бетінің қалыңдығы: 6 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 240 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 21 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Ұйымдардың кеңселері, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Кемелерге арналған, Көше саудасы |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 116 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 1220 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
- Бағасы: 882 000 ₸



