Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Буды қалыптастыру тәсілі | қазандық |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 68 мм |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Басқару панелі | электрондық |
| Автоматты жуу | |
| Су құбырына қосу | |
| Термоқаптама | |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Қуат | 15 кВТ |
| Ені | 730 мм |
| Тереңдігі | 849 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 102 келі |
| Өндіруші ел | Италия |
Сипаттамасы
Millennial Cooking Series Tecnoeka MKF 711 V TS комбайн машинасы гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру орындарында және өндірістік цехтарда ет, балық, құс еті, теңіз өнімдері, көкөністер, гарнирлер мен кондитерлік өнімдердің кең ассортиментін дайындауға арналған. Құрылғы бір уақытта бірнеше тағамды олардың иісі мен дәмін араластырмай дайындауға мүмкіндік береді.
Құрылғы 42 тілде, соның ішінде орыс тілінде басқару мүмкіндігі бар сенсорлық дисплеймен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне көп нүктелі термиялық сенсор, көлік жуу жүйесі және тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы басқару элементтері кіреді.
Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгіні сатып алу ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- 500 бағдарламаланатын рецепт, оның ішінде 40 алдын ала орнатылған (бір циклде 10 пісіру кезеңіне дейін)
- Жиі жасалатын рецепттерге жылдам қол жеткізу түймесі
- Аксессуарларды басқару панелінен басқару
- Airflowlogi технологиясы: желдеткіш торының арнайы пішіні, камерадағы ауа ағындарының бірқалыпты қозғалысы, камераның жаңа геометриясы және реттеу мүмкіндігі
- Humilogic технологиясы: бүріккіш саптамалар желдеткішке біріктірілген, соның арқасында су тамшылары микроскопиялық бөлшектерге шашылады, ал желдеткіштің орталықтан тепкіш айналуы бөлшектерді камера бойынша біркелкі таратады.
- Drylogic технологиясы: ауаны беру клапаны бар аралас желдету жүйесі камера, камерада будың болуын бақылау және артық бу мен ыстық ауаны шығару үшін басқарылатын арна
- Ылғалдылықты автоматты түрде реттейтін бумен пісіру функциясы
- "Кейінге қалдырылған старт" функциясы 24 сағатқа дейін
- Жылдам пісіру режимі
- Көп деңгейлі пісіру
- Полистатикалық пісіру
- 2 жанкүйер
- желдеткіштің 5 жылдамдығы
- Салқындату жүйесі пешті ең тар ойықтарға орнатуға мүмкіндік береді
- USB порты комбайн машинасына рецепт бойынша бағдарламаларды жүктеуге және жүктеуге, сондай-ақ НАССР деректерін жүктеуге мүмкіндік береді
- Wi-Fi желісіне қосылу мүмкіндігі
- AISI 304 10/10 мм тот баспайтын болаттан жасалған, термиялық өңдеуді жақсарту және тазалауды жеңілдету үшін түбі қалыпталған және бұрыштары дөңгеленген камера
- 60, 90, 120, 180° ашық позицияларда терморефлекторлы әйнегі, бұралмалы құлпы бар тұтқасы және бекіту механизмі бар есік
- Реттелетін аяқтар
- Қорғау деңгейі: IPX5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tecnoeka |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Желдеткіштер саны | 2 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 15 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Кері желдеткіш |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 102 кг |
| Жалпы биіктігі | 850 мм |
| Жалпы ұзындығы | 849 мм |
| Жалпы ені | 730 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 68 мм |
- Бағасы: 2 900 390 ₸


