Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 74 мм |
| Науаның өлшемі | 429х345 TECNOEKA |
| Басқарма | механикалық |
| Температуралық режим | 50-ден 260 °С-қа дейін |
| Қуат | 2.6 кВТ |
| Ені | 590 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Биіктігі | 590 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Өндіруші ел | Италия |
Сипаттамасы
Evolution сериялы Tecnoeka EKF 423 P конвекциялық пеші кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пісіруге арналған.
Мәжбүрлі салқындату функциясы құрылғының барлық электрлік бөліктерінің қызып кетуден қорғалуын қамтамасыз етеді. Ішкі жарықтандыру және топсалы есіктегі қос ыстыққа төзімді әйнек есікті ашпай-ақ тағамды дайындау процесін бақылауға мүмкіндік береді.
EKL 823 есептегіш шкафы пешке сәйкес келеді.
Жұмыс режимдері:
- Температуралық режим (50-ден 260 °С-қа дейін)
Ерекшеліктері:
- Булану жоқ
- Науалардың өлшемі: 429х345 мм (4 дана. жиынтықта)
- Механикалық басқару панелі
- Бір қайтымды желдеткіш
- Есіктің сыртқы әйнегін салқындату
- Қос ыстыққа төзімді әйнегі бар топсалы есік
- Жұмыс камерасының ішкі жарықтандыруы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tecnoeka |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Желдеткіштер саны | 1 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.6 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пісіру парағы | қысқартылған |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Бу жоқ |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 34 кг |
| Жалпы биіктігі | 590 мм |
| Жалпы ұзындығы | 695 мм |
| Жалпы ені | 590 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 260 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 74 мм |
- Бағасы: 309 600 ₸


