Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Таба | 600х400 мм |
| Науаның өлшемі | 600х400 GARBIN, FOINOX |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Температуралық режим | 100-ден 275 °С-қа дейін |
| Буды ылғалдандыру | Бар |
| Суға қосылу | Бар |
| Қуат | 10.4 кВТ |
| Ені | 850 мм |
| Тереңдігі | 1041 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 108.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 127 келі |
| Өндіруші ел | Италия |
| Артикул | D7253 |
Сипаттамасы
Millennial Smart Bakery & Pastry сериялы Tecnoeka MKF 664 S конвекциялық пеші гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындары мен өндірістік цехтарда тағамдардың кең ассортиментін, сондай-ақ нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгіні сатып алу ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- реверсі бар 2 желдеткіш
- Инъекциялық бу айдау (бу берудің 5 деңгейі)
- Түбі штампталған және жиектері толығымен дөңгеленген жұмыс камерасы
- Жасырын топсалары және көлденең жабылатын тұтқасы бар эргономикалық есік
- Есікті 60°, 90°, 120° және 180° ашық күйде құлыптау мүмкіндігі
- Қуатты тұтынуды азайту үшін ішкі жылу шағылыстыратын есік әйнегі - ашылатын және тазалау оңай
- Минималистік және ықшам талғампаз дизайн
- IPX4 судан қорғау
- СБ сертификаттау талаптарына толық сәйкес келеді
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 910х1100х1000 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- EKKD ұстағышы бар душ құрылғысының жинағы
- Шылым шегетін құрылғы MKAF
- Су жұмсартқыш KAF (8 л)
- Суды тазартуға арналған сүзгіш картридж KCA
- КТА суды тазарту картриджіне арналған қосқыш басы
- Майды жинауға арналған таба EKT64RG
- Millennial BM және S MKKPI-BMS пештерін бірінші рет орнатуға арналған жинақ (ықшам емес)
- Пештерді бір-біріне орнатуға арналған жинақ MKS 64 (Н - 55 мм)
- Пештерді бірінің үстіне бірін орнатуға арналған жинақ MKST 664 (Н - 180 мм)
- 600х400 мм және GN 1/1 табаларға арналған қос бүйірлік тіректер MKSBX616
- Конденсациялық тартпа МККС 610 S
- Жылу шкафы MKL 1064 S
- Табаларға арналған бағыттағыштары бар MKTS 64 тұғырлы үстел
- Пештерді бір-бірінің үстіне қоюға арналған MKT 64 D тұғырлы үстел
- Алюминий таба KT9P/A
- Перфорацияланған алюминийден жасалған таба KTF8P/A
- Тефлонмен қапталған перфорацияланған алюминий науа KTF8PT/A
- Хромдалған тор KG9P
- Гриль торы KG9PX
- KTF9P перфорацияланған алюминийден жасалған бес қатарлы толқынды пісіру парағы
- Тефлонмен қапталған перфорацияланған алюминийден жасалған бес қатарлы толқынды табақ KTF9PT
- Бес қатарлы тор KG5CPX
- Азық-түлікке арналған алюминий пластина KPP64
- Балапандарды тігінен пісіруге арналған болаттан жасалған тор KGP64/A
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tecnoeka |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Желдеткіштер саны | 2 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 10.4 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Кері желдеткіш |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Қазандық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 108.2 кг |
| Жалпы биіктігі | 850 мм |
| Жалпы ұзындығы | 1041 мм |
| Жалпы ені | 850 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 275 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 100 град. |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
- Бағасы: 1 380 690 ₸


