Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Көлем | 23 л |
| Жібіту режимі | Бар |
| Басқарма | электрондық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 1 кВТ |
| Ені | 512 мм |
| Тереңдігі | 403 мм |
| Биіктігі | 310 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17.7 кг |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Артикул | 167025 |
Сипаттамасы
Menumaster RMS510TS2 микротолқынды пеші қоғамдық тамақтандыру орындарында тамақ дайындауға және жылытуға арналған. Жабдықты пайдалану оңай, қызметкерлердің қосымша дайындығын қажет етпейді және өзіне-өзі қызмет көрсету режимінде жұмыс істеуге жарамды. Корпус пен ішкі камера тот баспайтын болаттан, есік терезесі шыңдалған шыныдан, ішкі сөре керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 20 бағдарламаланатын мәзір элементтері
- қуаттың 5 деңгейі
- дайындаудың 3 кезеңі
- Бірнеше порцияның дұрыс пісіру уақытын есептеуге арналған көбейту тақтасы
- Сенсорлық басқару элементтері - Брайль шрифті бар панельдер (бедерлі)
- Есікті 90° ашуға арналған тұтқа
- Айналмалы антеннасы бар магнетрон және бүкіл көлемде біркелкі қыздыру үшін төменгі қоректендіргіш
- Таймер 60 минутқа.
- Герметикалық ішкі сөре
- Пісіруді визуалды бақылауға арналған мөлдір есік және ішкі жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Қолданылатын ыдыстың диаметрі: 305 мм
- Қуатты тұтыну: 1,5 кВТ
- Баудың ұзындығы: 1,5 м
- Ішкі өлшемдері: 330х330х197 мм
- Қаптамадағы габариттері: 584,19х457,2х381 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Menumaster |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Ішкі жабын | тот баспайтын болат |
| Ендірілген техника | Жоқ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дисплей | Иә |
| Қуат деңгейлерінің саны | 5 |
| Конвекцияның максималды қуаты | 1500 Вт |
| Микротолқындардың максималды қуаты | 1000 Вт |
| Көлемі | 23 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Сенсорлық |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Автоматты пісіру бағдарламалары | Иә |
| Корпусты жабу | тот баспайтын болат |
| Жібіту режимі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 14.5 кг |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 403 мм |
| Ені | 512 мм |
- Бағасы: 378 890 ₸


