Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Сыйымдылығы (пицца) | 8 |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 4 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 720х720х140 мм |
| Пиццаның диаметрі | 36 см |
| Температуралық режим | 50-ден 500 °С-қа дейін |
| Қуат | 12 кВТ |
| Ені | 850 мм |
| Тереңдігі | 1010 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Өндіруші ел | Италия |
Сипаттамасы
XTS F2/60 XA PS (X44/36) пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель қос термостатты басқару схемасымен, аналогтық термометрмен және жарықтандыруды қосу түймесімен жабдықталған. Корпус эмальданған болаттан, алдыңғы панелі AISI 430 болаттан, асты шамотты тастан жасалған.
Желі ажыратқышы жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- 2 ТЭН
- Реттелетін қақпасыз пеш
- Қарау әйнегі бар тұтас штампталған есік
- Галогендік жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 1 + 1 науа 600х400 мм
- Есіктің ені: 400 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GGF |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пештің түрі | қалың |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Максималды жұмыс температурасы | 500 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Қыздыру элементтерін бөлек реттеу, Термометрдің болуы, Қарау терезесі, Термореттегіш, Артқы жарық |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, Fast-food, Көше саудасы |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 200 кг |
| Ішкі диаметрі | 720 мм |
| Ішкі биіктігі | 140 мм |
| Ішкі ұзындығы | 720 мм |
| Ішкі ені | 720 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Ұзындығы | 1010 мм |
| Ені | 850 мм |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 25 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 8 д. (дана) |
| 30 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 8 д. (дана) |
| 35 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 8 д. (дана) |
| 40 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
| 45 см дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
| 50 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
- Бағасы: 1 010 450 ₸


