Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы XTS F1/60 XA PS (X4/36) пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель қос термостатты басқару схемасымен, аналогтық термометрмен және жарықтандыруды қосу түймесімен жабдықталған. Корпус эмальданған болаттан, алдыңғы панелі AISI 430 болаттан, асты шамотты тастан жасалған. Желі ажыратқышы жеткізу көлеміне кірмейді. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GGF |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Пештің түрі | қалың |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 450 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Ерекшеліктері | Қыздыру элементтерін бөлек реттеу, Термометрдің болуы, Қарау терезесі, Термореттегіш, Артқы жарық |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 25 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 4 д. (дана) |
| 30 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 4 д. (дана) |
| 35 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
| 40 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| 45 см дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| 50 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1010 мм |
| Ені | 850 мм |
| Салмақ | 115 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Ішкі ұзындығы | 720 мм |
| Ішкі ені | 720 мм |
| Ішкі биіктігі | 140 мм |
| Ішкі диаметрі | 720 мм |
- Бағасы: 640 990 ₸


