Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрлері | электрлік |
| Өнімділік | 50 кг/сағ |
| Айналу жылдамдығы | 500 айн/мин. |
| Орнату | үстел үсті |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Ені | 345 мм |
| Тереңдігі | 304 мм |
| Биіктігі | 590 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.2 кг |
| Өндіруші ел | Франция |
| Артикул | 24432 |
Сипаттамасы
Robot Coupe CL30 Bistro көкөніс кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді, жемістерді, саңырауқұлақтарды, қатты ірімшік пен шұжықтарды турау және одан әрі сорпаларды, салаттарды, гарнирлерді және т.б. дайындау үшін ингредиенттер ретінде пайдалану үшін қолданылады. Модель 2 тиеу саңылауларымен жабдықталған: көлемді көкөністерді кесуге арналған үлкен D-тәрізді шұңқыр және ұзын және нәзік көкөністерге арналған дөңгелек.
Дискілерге бөлек тапсырыс беріледі.
Ерекшеліктері:
- Асинхронды қозғалтқыш
- Күшейтілген диск-тастағыш
- Итергішпен қайта іске қосу уақытты үнемдеуді және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- ABS пластиктен жасалған жұмыс бөлімі мен қақпағы
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Теориялық: 200 кг/сағдейін
- Тәжірибелік: сағатына 50 кг дейін
- 20-80 порция жасайды
- Жылдамдықтар саны: 1
- Кесу жылдамдығы: 3,3 кг/мин дейін.
- Ток: 5,7 А
- Үлкен D-тәрізді шұңқыр:
- Өлшемі: 158х64 мм
- Ауданы: 104 см2
- Дөңгелек құйғыштың диаметрі: 58 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кесу:
- Толқынды тілімдер:
- Диск-шектегіш 2 мм 27621
- Үккіш:
- Диск-үккіш 1,5 мм 27148
- Диск-үккіш 2 мм 27149
- Диск-үккіш 3 мм 27150
- Диск-үккіш 6 мм 27046
- Диск-үккіш 9 мм 27632
- Пармезанға арналған диск-үккіш 27764
- Құймақтарға арналған диск-үккіш 27191
- Шалғамға арналған диск-үккіш 0,7 мм 27078
- Шалғамға арналған диск-үккіш 1 мм 27079
- Шалғамға арналған диск-үккіш 1,3 мм 27130
- Сабан:
- Текшелер:
- Қуырылған картоп:
- Дискілер жиынтығы:
- Толықтырулар:
- Тұғырлар мен ұстағыштар:
- Дискілерге арналған қабырғаға орнатылатын ұстағыш 107812
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Өндіруші ел | Франция |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс кескіштер |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды өнімділік | 50 кг/сағ |
| Максималды айналу жылдамдығы | 500 айн/мин |
| Материал | Алюминий |
| Номиналды қуат тұтыну | 500 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11 кг |
| Биіктігі | 590 мм |
| Ұзындығы | 304 мм |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 486 900 ₸


