Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | мұздатқыш |
| Құрылым | көлденең |
| Температуралық режим | -25 -18 °С дейін |
| Көлем | 200 л |
| Қақпақ | саңырау |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0,15 кВТ/сағ |
| Корпустың түсі | ақ |
| Ені | 804 мм |
| Тереңдігі | 680 мм |
| Биіктігі | 890 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | ЛМ258 |
Сипаттамасы
Кеудеге арналған мұздатқыш Қар МЛК-250 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель электромеханикалық температураны реттеумен және тұтқасы бар қақпақпен жабдықталған. Корпусы мен қақпағы полимерлі жабыны бар мырышталған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 4 доңғалақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Хладагент: R134a
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,15 кВТ
- Қоршаған ортаның температурасы: 16-дан 32 °C-қа дейін
- Түсі: сұр
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ойма құлып
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Снеж |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Секциялар саны | 1 |
| Максималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Материал | Болат |
| Минималды жұмыс температурасы | -18 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 150 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Мақсаты | Суши үшін, Ірімшіктер үшін, Балмұздаққа арналған, Етке арналған, Шұжық өнімдері үшін, Балыққа арналған, Десертке арналған, Салаттарға арналған, Пиццаға арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Тестке арналған, Жартылай фабрикаттар үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін, Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 40 кг |
| Биіктігі | 890 мм |
| Ұзындығы | 804 мм |
| Ені | 680 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Жабдық себеттерінің саны | 1 д. (дана) |
| Есік материалы | Болат |
| Есікті ашу әдісі | айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 200 л |
- Бағасы: 189 900 ₸


