Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы Abat КПЭМ-100/9-Т қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, соустарды және десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суға арналған. Модель механикалық басқару панелімен және дайын өнімді төгуге мүмкіндік беретін су төгетін клапанмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Құрылымы мен қайнату ыдысы AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 121 кг |
| Жылыту түрі | Тікелей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| түтікше қыздыру элементтерінің саны | 6 д. (дана) |
| Номиналды қуат тұтыну | 18.1 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Пісіру ыдысының көлемі | 100 л |
| Жұмыс режимдері | Жылыту, Қайнау, Пісіру |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Көше саудасы, Fast-food, Сауда дүкендері |
| тамақ пісіру қазанының түрі | Аударылмайтын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| Ұзындығы | 1015 мм |
| Ені | 841 мм |
- Бағасы: 1 020 000 ₸



