Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 600х700х570 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 36 |
| Қуаты, кВТ: | 2.1 |
Ықшам конвекциялық электр пештері кафелерде, мейрамханаларда және асханаларда нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған.
Конвекциялық пеш қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес те, технологиялық желі құрамында да қолданылады.
Электромеханикалық басқару
Орнатылатын сыйымдылық түрі: 440х325 мм таба
Деңгейлер арасындағы қашықтық: 75 мм
Пештің температурасын реттеу диапазоны,0С: 45-270±10
Есіктің қос әйнегі
Қол таймері
Температураны қолмен бақылау
жиынтықта 4 таба
Будың сулануы - жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Бу жоқ |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.1 кВт |
| Желдеткіштер саны | 1 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Таймер, Температураны шектегіш, Кері желдеткіш |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 600 мм |
| Жалпы ені | 700 мм |
| Жалпы биіктігі | 570 мм |
| Салмақ | 36 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Жинақтау | Пісіру парақтары, гастрономия |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Ені | 325 мм |
| Ұзындығы | 440 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Жұмыс режимдері | Конвекция, Конвекция+бу, Конвекция+дымқыл бу, Бу, Ылғал бу, Құрғақ бу, Конвекция + құрғақ ауа |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
- Бағасы: бастап240 000 ₸



